Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Assassin's Creed 3-ban (eredet...

Assassin's Creed 3-ban (eredeti, pc verzió) hogy lehet beállítani hogy a felirat magyar legyen?

Figyelt kérdés
Azt mondták magyarul jön ki, igazából nem zavar ha angolul kell végigjátszanom, csak ha már beígérték akkor inkább magyarul játszanék vele és sehol sem látom a magyar feliratot(végignéztem minden beállítást).
2012. nov. 23. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Netről tudsz leszedni magyarosítást, de én még olyat nem halottam, hogy eredetileg benne van.
2012. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagyis már hallottam róla, meg olvastam is, de érdekes módon, mióta kijött még senki nem találta meg, ahnem letöltötték hozzá.
2012. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ma hozták, és alapból oké, minden magyar. Próbáld meg újratelepíteni és ott a magyar nyelvet választani. Mondjuk nekem freedoom edition van, nem tudom neked milyen. Plusz indításnál hadjad, hagy patch-elje
2012. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

freedom edition van nekem is de nem volt magyar lehetőség,de mindegy, marad az angol :D

köszi mindenkinek, mentek a plusszok :D

2012. nov. 24. 11:46
 5/5 anonim válasza:
nekem join or die edition van és viszakell vinni a lemezt a boltba ahonnan vetted és kicserélik magyarra és jó lesz :)
2012. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!