Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért recseg a hang a laptopom...

Miért recseg a hang a laptopomon, ha egy picit is "túlmelegszik" a gép?

Figyelt kérdés

az utóbbi időben rendszeresen lekapcsol a gép magától, gondolom hogy védje túlhevülés ellen a technikát, de ezt úgy kell érteni hogy egy 10 percnyi teljes képernyős videó után is akár. ami ennél furcsább, hogy ha elindítok bármilyen videót a neten egy perc után felpörög a ventillátor és elkezd berecsegni a hang, de szoftveresen, mivel fülesben is hallom.

szerintetek csak arról van szó hogy szét kéne kapni, és kitisztítani a hűtését, vagy komolyabb gondról lehet szó?


2012. nov. 24. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a recsegő hangtól eltekintve, ha 10 perc videó után túlmelegeszik, akkor ott valami nagyon nincs rendben.
2012. nov. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 botetta válasza:
Nekem is valami ilyesmi gondom volt. Nekem fokozatosan rosszabbult, nem tudom neked hogy volt. De nekem úgy sikerült megoldani hogy mivel mindig töltőn van, sosem vesszük le róla gondoltam túltültődött(?).Ha hagyod egy éjszakát lehűlni akkor aztán (szerintem) jó lesz.
2013. aug. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!