Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépemmel valami baj van mi...

A gépemmel valami baj van mi lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

2 gépem van.. ez egyikre fel akartam rakni a win.7-et, de ezt úgy akartam megoldani, hogy a winchester-ét át raktam a másik gépre, és arról raktam fel rá..

minden rendben volt működött is a másik gépen a win.7..

de mi után vissza raktam a winchestert, nem indult el a gép ill.. odáig eljutott, hogy "windows indítása" és újra indult.. azt írta valami hiányzik. mi lehet a probléma?? vagy hogy oldjam meg??



2012. nov. 26. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nem azonos a két gép hardver konfigurációja? Mert ha egy másik gépen tetted fel winyóra a win 7-et naná, hogy nem fog működni, mivel azon a másik gépen más hardverekhez teljesen más drivereket telepített a rendszer.
2012. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és akkor mit tegyek hogy működjön?? :O
2012. nov. 26. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Felteszed a win 7-et újra úgy hogy abban gépben van winchester amelyikben használni fogod, vagy megpróbálsz windows telepítő cd-ről bootolni, és windows javításával próbálkozni, de az szerintem az nem túl jó mert a windows tele lesz fölösleges driverekkel.
2012. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!