Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ki ezt a hibaüzenet...

Miért írja ki ezt a hibaüzenetet? Bővebben alul.

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja meghalt a VGA-m. Neten olvastam, hogy ha sütőben 200 fokon 10 percig sütöm, talán pár napig még működni fog. Ezt megtettem, a kép már normális, el is indul, viszont még a windows logo előtt a kép elfeketedik és fent bal sarokba villog egy csík, majd kiírja, hogy:

Hiányzó BOOTMGR

Újraindítás ctrl+alt+del


Miért írja ki ezt? Mindent beszúrtam rendesen stb.



2012. nov. 27. 19:04
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Volt a gépeden egy rendszerválasztó alkalmazás (BootManager), ami most hiányzik. Ez teljesen független a videokártyádtól. Mellesleg a sütős megoldást akkor szokás alkalmazni, ha egy panel leesik, ütődik, stb. és utána többé nem megy... de a hő hatására sok esetben kár is keletkezhet (kondenzátorok burkolata megolvad, belseje felforr (többnyire max 105 fok van ráírva), kipukkad, ill. sok alkatrész csak a beforrasztás pillanatnyi hőjét tűri, folyamatos hőterhelést nem... tehát szerencséd volt ezzel a megoldással.



Szerezz egy telepítőlemezt és rendesen utánaolvasva annak segítségével javítsd az indító részt a winchestereden!

2012. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!