Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 számítógép között vacillálok...

2 számítógép között vacillálok, hogy melyiket is vegyem meg? Az egyik ár/érték arányban sokkal erősebb, de másik is elég kecsegtető, mivel ide nem lehet sokat írni itt vannak txt-be az adatok:

Figyelt kérdés
***** Melyiket ajánlanátok?

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 17. 12:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Közbe már rájöttem, hogy hova kellett volna írnom a teljes kérdést hogy kiférjen. Csak még új vagyok ezen az oldalon és még bénázok, elnézést hogy a letöltéssel fárasztalak benneteket, de remélem nem okoz nagy problémát
2011. máj. 17. 12:58
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a másodikat venném. Már csak a videokártya miatt is.

Nagyon olcsó, én is ilyesmit szeretnék, de 180-200 körül számoltam, igaz SSD-vel.

2011. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ

Elvileg még ma megveszem valamelyiket, tehát várom a további véleményeket, ki mit gondol?


ui: txt docból kimaradt azaz infó hogy második gép bolti ára 180k lenne. Tehát jóval olcsóbb mint az első, és így is drágábban adja mint a másik hirdető, viszont ettől függetlenül nagyon jó kis konfig :)

2011. máj. 17. 13:08
 4/8 anonim válasza:
Egyertelnu hogy a 2. sokkal jobban megeri. De azt nem ertem h par hetes iponos konfigot miet akar eladni. Am azetz 2. mert jobb cuccok vannak benne egy helyrol, eaadasul iponos es kulon van gari mindenhez. HDDt is ad hozza. Vasarlasnal kerj el minden papirt ill. garancia levelet plusz kerdezd meg miert adja el a parhetes konfigot.
2011. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ja es elotte valami everestel v vallamivel nezesd meg a bennelevo cuccokat... neh otthon dobbenj ra h atvertek... mert akkor monhatja h ragalmazas... te cserelted ki.
2011. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért adja el, mert i-mac-ra vált. Akart adni még egy esélyt a pc-nek, de úgy döntött inkább lecseréli. Egyébként az elsőben is van HDD 1tb-osat adja a géphez, csak a 300gb-osat lehet hogy nem.


Természetesen mind a két gépet házhoz hoznák és itthon kipróbálhatnám, mindkettőgaranciális

2011. máj. 17. 13:45
 7/8 A kérdező kommentje:

Én egyébként az elsőt akartam venni, senki nem érvel mellette :D ?

De megtudtok győzni, ha mindenki elsőt ajánlja :)

2011. máj. 17. 13:47
 8/8 anonim válasza:
Mind2 jò vàlasztás, nem tudsz bukni rajta. Azt vedd meg ami neked jovban tetszik. Te tudod melyiket tudnád jibban kihasznàlni.
2011. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!