Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan telepítsek alkalmazást...

Hogyan telepítsek alkalmazást az androidos táblagépemre?

Figyelt kérdés
Google play rajta van, de a telepítést nem engedi. Az üzenet: Hiba történt az információk szerverről való lekérése során. Segítsetek légyszi! Már a PC-ről is próbáltam, de magát a telepítést akkor is a táblagépen kellene elvégezni a google play-ről... :/
2012. dec. 2. 19:29
 1/3 anonim válasza:

Nekem is ez volt a bajom!

Ma kaptam rá megoldást kipróbáltam működik!


Play Store letöltési hiba esetén az alábbi lépéseket kell elvégezni:


1.Setting (Beállítások) – belépni


2.Apps (Alkalmazások) – belépni


3.All (Összes) - fenti menüsorban ráklikkelni


-Google Play Store (G. Play Áruház) – kiválasztani


-Force Stop (Kényszerített leállítás) - ráklikkelni - OK megnyomni


-Clear Data (Adatok törlése) - ráklikkelni- OK megnyomni


-Return - visszalépni


-Google Service Framework (G. Szolgáltatások Keretrendszer)– kiválasztani


-Force Stop (Kényszerített leállítás) - ráklikkelni - OK megnyomni


- Clear Data (Adatok törlése) - ráklikkelni- OK megnyomni


4.Visszalépni és újraindítani a készüléket.

A fenti lépéseket minden Factory Data Reset (Gyári adat visszaállítás) után meg kell ismételni a megfelelő letöltés érdekében.( Ez még nem segített nekem ... )


pluszban én még töröltem a g.mail fiókot a gépről majd a Playnál ismét beléptem. Ez segített.

2012. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben nekem is sikerült ezzel megcsinálni! :D Viszont a legközelebbi bekapcsolásnál voltak gondjaim. Hibaüzenetek jelentek meg, alig bírtam kikapcsolni a készüléket, mert folyton azokat okéztam... Újbóli kikapcsolás után minden normálisan működött.
2012. dec. 5. 13:05
 3/3 anonim válasza:
Nekem eddig semmi más probléma nem jelentkezett ...
2012. dec. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!