Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen baja lehet a processzor...

Rajmi97 kérdése:

Milyen baja lehet a processzornak a gépemben?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom a gépem és 2%-alékon pörög(pörgött) a proci mérő. Egy ideje amikor bekapcsolom gépem és nem indítok el semmit alapból 58%-on van, és bármit elindítok fölmegy 100%-ra. Pedig sosem volt még 100%on de most mindig. Miért, mi baja van?
2012. dec. 3. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Vírus?

Nekem még ilyet vírusirtó program is csinált.

2012. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A procidnak semmi baja.De a háttérben futó alkalmazások/szolgáltatások gyarapodtak.
2012. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Leellenőriztetem deh nem hiszem :/
2012. dec. 3. 17:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Deh mivel? Kaptam 3 videót és azt össze kellet vágnom. A vágás mentése fél napba telt és vágás közbe 100on pörgöt a proci. Azelött semmi baja nemvolt csak a vágás után mintha ot ragatt volna a mérö. Amióta vágtam ezt a videot azota csinlja ezt.
2012. dec. 3. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
ne nyávogjál, inkább formázd az egész vinyót, partíciókat, és rakd újra a windows-t am milyen a procid ?
2012. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem értek annyira a gépekhez hogy így 5 perc alatt újrarakjam ás meg is formázzam..Amugy.: Intel(R) Celeron(R) CPU G530 @.2.40GHz
2012. dec. 3. 18:17
 7/8 aMPeR(!) válasza:
Ctrl+Alt+Del Folyamatok nézd meg melyikek foglalnak sokat és állítgasd lefele őket
2012. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szinte az összeset leállítottam de még mindig 50% fölött van (55%)
2012. dec. 3. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!