Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo IdeaPad Y580 Szerintete...

P.Mano kérdése:

Lenovo IdeaPad Y580 Szerintetek ennél jobb ár/érték arányban van jobb a mai piacon? Legfőképp játékokra lenne használva. Nem volt még Lenovom, mennyire megbízható? IntelŸ Core™ i7-3610QM Processzor / 8GB / 1TB / NVIDIA Geforce GTX 660M

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 6. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy van ilyen árban hasonló laptop! A Lenovo nagy árbajnok! Talán még az ASUS-t tudom javasolni hogy nézz utána ők gyártanak külön Gamer Laptopokat is bár szerintem azok bőven 300 ezer felett vannak! De azért nézz utána!
2012. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen van egy ASUS G55VW ami hasonló belsővel rendelkezik csak egy 100-al drágább is.
2012. dec. 7. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen! De azt hozzá kell tenni (nem vagyok Lenovo ellenes) hogy az ASUS G55VW már egy nagyon komoly gamer laptop! Akár egy Alienware! Tehát meg van oldva a plussz hűtés meg hasonlo dolgok! Ugyanis egy kis túlmelegedés mindenképp jelentkezik egy sima laptopnál ha játszol vele! De Te döntesz igény illetve pénztárcafüggő a dolog!
2012. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!