Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy laptopot linux-os op....

Ha egy laptopot linux-os op. Rendszerrel árulnak, arra lehet windows 7-et rakni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet...
2012. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De én ezt nem értem. ... xD

Szinte minden laptophoz linux-ot adnak. Azért, mert az olcsóbb, (vagy ingyenes)?

2012. dec. 9. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért mert ingyenes. Csak az oprendszerért 10-30 ezerrel többet kéne kérni a laptopért, így meg nehéz lenne eladni, ezért dobnak rá egy ingyenes oprendszert...
2012. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi bajod van a Linux-szal? Még vírusirtó se kell rá.
2012. dec. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy a gép el-e bírja
2012. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tom Benko ***** válasza:
Igen, de minek. Mondjuk attól is függ, hogy melyik van rajta, mert pl. az Asus Linpusánál nagyobb förtelmet nehéz elképzelni, de egy SuSE, UHU vagy Ubuntu esetén esetleg hozzá sem kell nyúlnod.
2013. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kicsit kései a válasz, de azért megírom!

Mikor megvettem ezt a laptopom Ubuntu volt rajta, majd hazaérvén vele, míg főtt a kv már közben futott a win. telepítő.

Használtam egy pár évig és sokszori úja telepítés után, szépen felraktam rá az Ubuntut és jelenleg a PclinuxOs van rajta már, sőt van még 2 laptopom, egy régebbi amit a fiam használ (annak a telepítőjével instalálltam ezt a gépet win-nel. Meg van egy újjabb gyári win-nel de azoknál is gondolkodom, hogy kezdetben pl: Puppy linuxal pen-ről elkezdem hozzászoktatni a páromat és a fiamat ehhez a jó és stabil rendszerhez :)

Aki eddig és ezután csak azt szűri le, hogy ingyenes a linux és biztos jobb a win, annak azt tudom mondani, ne is akarja megpróbálni milyen is a Linux.

Talán úgy tudnám elmagyarázni, ha beülsz egy autóba és értesz a sebességváltóhoz(linux) vagy csak automatával (win.) tudsz közlekedni év tizedekig de örülsz neki "megy ez nekem" :)

2013. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!