Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől akad ki/fagy le egy...

Mitől akad ki/fagy le egy laptop? Hirtelen a semmiből kiakadt, nem reagált semmire.

Figyelt kérdés

Egy nagyon enyhe kerregõ hangot is adott folytonosan, egészen addig, amíg ki nem vettem az aksit. Egyéb nem segített. Utána bekapcsoltam és ment rendesen. Mi lehet a baj?


Pár hónapja vettem a laptopot, elg drága volt, mert direkt mondtam, hogy jó minõségû kell, hogy ne legyen bajom vele. Csak a legfontosabb programok vannak rajta, mert a munkámhoz kell csak, abszolút nincs terhelve, túlmelegedve stb.


Típusa és tulajdonságai:

- Acer

- Intel core i3-2350M

- 4 GB DDR3 memory

- 500 GB HDD

- 6 cell li-ion battery

- 2.3 GHz, 3 MB L3 cache

- Nvidia GeForce GT 630M TurboCache



2012. dec. 10. 03:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Acer a túlmelegedéséről híres, figyeld meg alul hol szívja be a levegőt a ventillátor, na azt ne takard el a comboddal, vagy ne legyen az ágyon.
2012. dec. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs ágyon, mondták is amikor vettem, hogy ne nagyon tartsam ott. Vettem melléje egy hûtõt (Logitech), mindig az van alatta. Ha nem is kapcsolom be a ventillátort, akkor is lyukacsos, stabil alapon van, de tegnap pl. nem volt kimelegedve egyáltalán.
2012. dec. 10. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam akkor volt ilyen, amikor beporosodott a laptop.
2012. dec. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!