Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gyári windows 7-tel vettem az...

Gyári windows 7-tel vettem az ASUS laptopomat. Elveszik a garancia, ha újratelepítem a windows-t?

Figyelt kérdés
Nem kaptam hozzá telepítőlemezt.
2012. dec. 10. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem veszik el a garancia.
2012. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem veszik el, de egy barátomnak most vettem egy gyári W7-el pc-t, W7 OEM volt rajta és a tied is ilyen lehet és matrica volt rajta, továbbá lemezt is kaptunk hozzá.

Tehát neked is kapni kellett volna hozzá. Ha nem hiszed el, kérdezd meg a Microsoft ügyfélszolgálatát.

2012. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már nagyon rég nem adnak windows lemezt laptopokhoz, már driver és recovery lemez is legritkább esetben jár hozzá, kapsz egy szoftvert amivel recovery lemezt készíthetsz vagy rejtett particióról lehet újratelepíteni.
2012. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!