Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom növelni a netbook...

Hogyan tudom növelni a netbookomon a weblapok betűméretét? Alapban ctrl+ +/-, de angol billenytűzetem van, amin máshol vannak feltűmtetve a jelek, és én letöltöttem a magyar billenytyűzetet.

Figyelt kérdés
A magyar billenytűzeten a shift+3 a plusz jel, ezzel műkodik is úgy ha nomok mellé egy Ctrl-t.És a mínusz/csökkentés?

2012. dec. 13. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod ki? :D


Amúgy meg keresd meg a + és - gombot próbálgatással, ha másképp nem megy. Vagy a nagyítás idejére visszaállítod a Windowsban a bill nyelvét angolra, és a billentyűkön levő matricákról látod mit kell nyomogatni.


B terv: képernyőbillentyűzet.


C terv: kattintgatsz a nagyítás/kicsinyítés opcióra, esetleg keresel valami plugint a böngésződbe, ami könnyíti a dolgaid. :)

2012. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi az a netbook? Azon van valami, ami megfelel az egéren lévő tekerő görgőnek?

Na mert alapban a Ctrl lenyomása alatt az egér görgőjét tekerve fel/le szintén lehet változtatni a méretet...

2012. dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!