Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vissza lehet nyerni a HDD-ről...

Vissza lehet nyerni a HDD-ről egy kb.4GB-os mappát? A laptopomon eddig Win XP volt, ekkor másoltam rá a mappát. Többi lent!

Figyelt kérdés

Ezután feltelepítettem a Win 7-et viszont nem mentettem le.Megformáztam a HDD-t is.(Nem úgy hogy teljesen a szektotkat is lenullázza,csak a sima win telepítőben lévő partíció kezelővel.)Egy darabig használtam a win 7-et,de nem rég feltettem a Win 8-at.(ugyanúgy megformáztam)


Most jöttem rá hogy teljesen elveszett az a mappa.Valahogy vissza lehet állítani a fájlokat,vagy reménytelen?



2012. dec. 17. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

GetDataBackNTFS-el próbáld meg.


Az, hogy elveszett vagy sem, nem lehet látatlanban megmondani. Ha a Windows már írt rá fájlokat, akkor elveszett. Ha még mázlid van, és olyan helyen van, ahová nem kerültek új fájlok, akkor nem veszett el.


De ezt senkisem fogja tudni megmondani.


Viszont most rögtön hagyd abba a HDD használatát, addig se rongáld tovább az esélyeidet :)

2012. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)
2012. dec. 17. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ez a progit javaslom. Nagyon szupi program. Én már nyertem vissza vele egy teljes partíció összes adatát formázás után. Az összes adatot visszaszedte a teljes mappa struktúrával. ;)
2012. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!