Facebook probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a múltkor felléptem, és azt vettem észre, hogy a fészem, tök magától csinált egy eseményt aminek aza neve hogy Profile Spy see whos stalking your profile. Gondoltam vmi applikácio pl a Facebook Red et felakartam tenni de nemműködött, gondoltam abból maradt meg vmi reklám cucc. töröltem az eseményt, ez abbana pillanatban ujrakésziti tök magától, és meghivogatja az ismerőseimet többször egymás után, majd kitesz üzifalamra képet, feltölti és megjelöl rajta vagy 50embert. Ez valami virus? esetleg mit tudnék tenni?

2012. dec. 19. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát vírus... Szerintem magától ilyet nem csinál. A múlt napokban sz@rakodtam egy FB vírussal én is, és olvastam ilyenről... Hogy oldalakat lájkolgat be, és ismerősöket hív meg. És ez még a jobbik eset.
2013. máj. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg le leszel tiltva egy napra, amíg megpucolják az adatlapodat, majd ne ijedj meg, ha nem tudsz belépni.
2013. máj. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Már megoldódott szerencsére. :)
2013. máj. 14. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!