Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Google drive szolgáltatásnál...

Google drive szolgáltatásnál mi a program neve amivel a sajátgépen megjelenik egy meghajtó ikon és a azt megnyitva bejelentkezünk és a google tárhelyünkön vagyunk?

Figyelt kérdés

a google drive program nem jó mert az nem olyan mert lassu.

az a baj ennek nem tudom mi a neve


2012. dec. 21. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól értelmezed a dolgokat.

Ha gmail-os vagy aut-san van Google Fiók-od. De nem gmail-os cimmel is regizhettél Google Fiókot. Ennek van a Google Drive szolgáltatása, amely a netfelhőben egy 5GB-nyi ingyenes tárhely. Ha ebbe bejelentkezel, benne szerkeszthetsz mappákat, fájlokat/dok-ok stb./


Ha letöltöd a Google Drive-t programként is:

[link] akkor az merevlemezeden létrehoz egy Google Drive mappát. Tehát ez nem a felhőben van. De ha már korábban szerkesztettél valamit a felhőtárhelyen, az a merevlemezen lévő mappában is megjelenik, mert a kettőt automatikusan szinkronizálja a Google.

Ugyszintén, ha a merevlemezeden lévő Drive mappába egy másik merevlemezi helyről belehelyezel egy mappát vagy fájlt, azt is szinkronizálja és a felhőtárhelyben is ott lesz, mert odaszinkronizálódik.

A gmail legujabb vivmánya éppen a Google Drive-re épül, ugyanis már nemcsak 25MB mellékletet tud továbbitani, hanem a Google Drive alkalmazással akár 10GB-ot is:

[link]

[link]

[link]


Amit irtál, hogy Meghajtó ikon, meg bejelentkezés stb, az értelmezhetetlen megközelitése a dolgoknak.

Azért remélem arra válaszoltam, amit tudni akartál. Ha nem, bocsi érte.

2012. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!