Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vezeték nélküli egér probléma?...

Vezeték nélküli egér probléma? Lent.

Figyelt kérdés

Anno kaptam egy vezeték nélküli egeret. Ma sikeresen beledugtam a laptopba, és eltört a rádiója. Namost, próbáltam forrasztani, szerencsére csak elpattant. Hiába forrasztom, érintkezéshibája van. Próbáltam ráforrasztani USB kábelt, de valahogy menthetetlen... Labtec Accessory Kit For Notebooks


Eleje: [link]

Hátulja: [link]



2012. dec. 25. 21:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Igen, egy kicsit le van amortizálva, de a kérdésem: Hogyan lehet megforrasztani ezt kábelre? Tehát nem egyből az USB fejre.
2012. dec. 25. 21:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó ez nekem egy kicsit sok amilyen állapotban van... /1. képen/

Nos, ha nem vagy szakember vagy nem értesz hozzá nem kéne belenyúlnod mert csak tovább rontod.

U.i.: abból szűrtem le, hogy nem vagy az, hogy akkor ezt nem kérdeznéd meg ha menne.

2012. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

hááát igen egy kicsit le lett amortizálva..

szerintem kukaa.. :/

16 éves vagyok én nem tudnám meg csinálni , de már sok mindent meg csinálok magam így számítástechnikában (érted naa) ..

tehát nem bízz bennem terminatorba vidd be :DD

2012. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Néztem a bekötést, a képen fentről lefele jobb oldalt a piros fehér zöld feketét kell bekötni... Na megpróbálom. Azért köszi. :P
2012. dec. 25. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!