Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha ezt a hibakódot látom...

Ha ezt a hibakódot látom "Stop 0x0000007B" egy boltból frissen kihozott laptopon XP telepítés közben kék-halál kíséretében, akkor mit tegyek, hogy mégis fel tudjam telepíteni az operációs rendszert?

Figyelt kérdés
Azt írja a kék-halál lapon, hogy irtsak vírust, vagy távolítsam el a frissen beszerelt hardvert. Ez mindkettő kilőve, mert lehetetlen. Akkor mit tehetnék?
2009. aug. 24. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

ha 2-3x megpróbáltad akkor egy memtestet futtass le, sztem az a bugos... ha igen akkor vidd vissza nekik, h nem jó...de nekem volt olyan XPm is egyszer ami a dualos memóriáól halózott le...nem volt hajlandó települni...

nagyon szerettem..

2009. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, ha értetlenkedem, de hogyan tudok memória tesztet lefuttatni oprendszer nélkül? Egyébként 2x2 giga memória van benne és azt is próbáltam, hogy kiszedegettem belőle felváltva őket, de úgy sem jó. A másik probléma, hogy külföldön élek és otthonról küldték a laptopot. Ha nem találok megoldást, attól félek nekem ez rengetegbe kerülne, ha az ő hibájuk akkor is. De köszönöm a válaszod.
2009. aug. 25. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Botrányos, de sajnos nem egyedi eset, júliusban egy új Lenovo nem fogadott el semmit, nem akart települni a Vista. Visszaadtam, a gazdája vitte a boltba és kicserélték.
2009. aug. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meglett a hiba! A biosban kellett IDE-re kapcsolni. Állítólag a csak ehhez van driver az XP-ben. Egyébként jól működik a gép XP alatt a 4 giga rammal. Bár csak 3,2-őt ismer fel belőle, mert 32 bites.
2009. aug. 26. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!