Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 1 fájl automatikus átmásolása/...

1 fájl automatikus átmásolása/áthelyezése megadott időpontban lehetséges?

Figyelt kérdés

Meg lehet valahogy oldani, hogy például letöltök egy fájlt, és tudom 20 perc múlva letölti. Akkor beállítom (akár programot, akár windows-al kezdeni valamit) hogy 25 perc múlva (vagy megadok egy konkrét időpontot pl. 14:55) helyezze át a D meghajtóra vagy akár egy Cserélhető Lemezre.


Ha érthető a kérdésem, és lehetséges ez a dolog, valaki írja le nekem hogyan. Köszönöm!


2012. dec. 29. 20:25
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem lehet, a következő módon :


készitesz egy BAT vagy CMD kiterjesztésű fájlt (pl másolás.cmd vagy mozgatás.cmd néven a jegyzettömb megfelel erre a célra) a következő tartalommal :


másolásnál : copy "C:\Fájl elérési utvonala\*.*" "D:\Uj hely elérési utvonala\*.*"

mozgatásnál : move "C:\Fájl elérési utvonala\*.*" "D:\Uj hely elérési utvonala\*.*"


Ezt ha elinditod akkor a "C:\Fájl elérési utvonala\" mappából minden fájlt (almappákat nem csak a fájlokat) átmásolja vagy átmozgatja a "D:\Uj hely elérési utvonala\" mappába.


Ha megvan akkor már csak az ütemezést kell megoldani, de erre van windows program Feladatütemező a neve :

[link]


Az ütemezéskor, a tallózásnál megkeresed a kimentett másolás.cmd vagy mozgatás.cmd "programot" és kész.


Sok sikert.

Üdv.

2012. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem töltöd le alapból oda ahová szeretnéd , de ha torrenttel töltesz az utorrent programban van ilyen lehetőség.
2012. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!