Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el a számítógé...

Miért nem indul el a számítógépem?

Figyelt kérdés

Üdv!

Kb 10 perce kötöttem rá a régi vinyómat, hogy megkeressek pár régi dolgot, majd kikapcsoltam és kivettem. Azóta nem lehet elindítani. A gomb megnyomásakor a led felvillan és ezután semmi "élet" jelet nem mutat magáról. Ha többször próbálom bekapcsolni, akkor még a led sem villanik fel, olyan mintha nem lenne áram alatt. A csatlakozások jók, áram is van.. Mit vághattam haza, hogy ennyitől kinyírtam?


2012. dec. 31. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a tápegység alaplapra való csatlakozását hátha az lazult meg.
2012. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos jól van csatlakozva, így valószínű a magával a táppal lett valami gond. Ha bekapcsolom a ventilátorok is pörögnek 1 mp-ig, majd leáll minden. Elég fura, hogy így hirtelen megadta magát. :(
2012. dec. 31. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a táp védelme lekapcsol sztem. Nézd meg még azt hogy nem-e a gomb ragadt be.
2012. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A gomb sem volt beragadva.. :) Viszont most így tényleg haza vágtam az egészet. Megpróbáltam újra bekapcsolni, most viszont durrant egy nagyot az egész és füstölt is, így legalább volt egy kis szilveszteri hangulat itthon.

Gondolom a kondenzátor durrant el, remélem másnak nem lett baja.. Köszönöm a segítséget!

2012. dec. 31. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!