Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy formázzak egy külső...

Hogy formázzak egy külső HDD-t FAT32-re?

Figyelt kérdés
Van egy 320gb Toshiba 2.5" külső merevlemezem amit le szeretnék formázni FAT32-re. RGH-zom az XBOX-ot és ott FAT32-re kell. Hogy kell leformázni? (Windows 7 64bit az operációs rendszerem)

2012. dec. 31. 15:40
 1/6 Vortrex ***** válasza:
Rádugod a meghajtót a gépre, kiválasztod Sajátgép/Számítógép-ből, Jobb klikk, formázás, fáljrendszer: Fat32
2012. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mint egy normál meghajtót. USB-n bedugod, sajátgépben meg formázod.
2012. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak: Kivéve, hogy a windows nem fogja felkínálni a fat32-t a 320GB-os partíciónál.


Szóval vagy kisebbre veszed a partíciót, vagy külön programmal formázod (Linuxon Gparted pl. simán megcsinálja)

2012. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld egy külső programmal. Nem tudom miért kéne kisebbre venni azt a partíciót...


[link]

2012. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utána nézegettem és a Fat32Formatter porgram nemjó? Képek alapján egyszerűnek tűnik.
2012. dec. 31. 22:04
 6/6 guban05 válasza:
Sziasztok én ugy csináltam meg a fat32 a wincheastert hogy volt egy konzolom ami xbox 360 ott azon belül stettings menű system majd storage ott ki írja hogy unformate rá katintunk majd formate és rá katintunk és várunk és ha bettöltöte a csikot akkor kész is van
2017. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!