Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XBox 360 Slim-et vagy PS...

Kondaska kérdése:

XBox 360 Slim-et vagy PS Vitát vegyek? (XBOX-ot vennékk. mert szentem az jobb. dew nem biztos h lesz sok időm leülni a tévé elé játszani . Napi max.1 óra. És a vita azért lenne jó mert tudok suliba menet-jövet játszani. )

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő meg van és xbox sokkal jobb,PS VITA-ra összegyűjtöttem a pénzt kicsit megbántam mert gondoltam majd buszon..

Elővettem ott mindenki nézett,az állok is lefelé néztek hogy mit játszom kicsit idegesítő volt,meg hogy ha kocsiban ülsz még kellemetlenebb mert rázkódik,akkor jó a ps vita ha kávézóban meg ilyen helyeken vagy.

SUliban meg mindenki elfogja tőled kérni,hétvégén meg leülhetsz otthon és nyomhatod az xboxot

Amúgy is kicsit belefájdul a szemem abba a 12 cm-es kijelzőbe :D

2013. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii a segítséget !!
2013. jan. 28. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!