Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vedőnőhöz vihetek nem...

A vedőnőhöz vihetek nem reggeli vizeletet is? Délután, munkából menet tudok csak hozzá menni. Hogy jobb? Ha reggel pisilek, és elrakom délutánig, vagy délután friss vizeletet viszek?

Figyelt kérdés
2008. jan. 21. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Szia! A reggelit tedd el délutánra!
2008. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Szetintem is a reggelit tedd el.

Én is reggel 5-kor kelek párommal, akkor teszem el a vizeletet, és csak délután rendel a védőnő..

Sosem volt baj belőle, csak ne a fűtőtest mellett tárold, lehetőleg hűvös helyen

2008. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én védőnőm azt mondta,hogy nem muszály reggeli vizeletet vinni,elég ha akkor pisilek mielőtt megyek tanácsadásra.Már nem a terhességi hcg hormon jelenlétét nézik,hanem hogy fehérje vagy genny van-e a vizeletben,és ahhoz már nem lell a reggeli vizelet.Az a nap bármely szakában kimutatható.
2008. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem kifejezetten a reggeli vizeletet javasolta a védőnő, úgy hogy reggeli tisztálkodás után a vizelet középső részéből fogjak fel mintát azért, hogy ha van folyás ne csöppenjen bele, mert akkor nem lesz jó az eredmény.

Üdv. 25. hetes kismama

2008. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Látom a vélemények nagyon megoszlanak. Az én védőnőm azt mondta, mivel én is munka után megyek hozzá, hogy 1 óránál ne legyen régebbi vizelet. Nem baj , hogy nem reggeli.. sőt. Inkább "régi" ne legyen, mert ha az, akkor az eredmény sem biztos, hogy valós.

28 hetes kismami

2008. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Na itt aztán tényleg megoszlanak a vélemények. Én szerintem sem baj ha nem reggeli vizeletet viszel hiszen tényleg nem a hcg-t nézik hanem a fehérjét,és a cukrot nézik a vizeletben. én sem a reggeli vizeletet viszek mert mindig más időpontban megyek. mindig friss vizeletet szoktam vinni. 22 hetes kismama.

2008. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én sem tárolgatom egész nap,mert ha valami probléma van valamelyik eredménnyel,az délután is benne lesz. ha cukor van benne,az délután is benne lesz. nincs jelentősége.
2008. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kész vagyok a védőnőktől!!! Miért nem képzik magukat???? Miért mondanak hülyeséget a kismamáknak köztük nekem is??? Olyan elavult dolgokkal tömik a fejünket hogy csak na!!

Azokanak van igazuk akik azt írták, hogy nem kell reggeli, a fehérje a lényeg és a genny! az meg nem csak a reggeliben van, ha van! Jól mosakodj le és kész ez a legfontosabb, mert a bőrön is lehet fehérje.

2008. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a reggeli vizelet délutánra már nem friss, lehetnek benne bcaik, amik reggel még nem voltak ott. Én a helyedben közvetlenül a jelenés előtt pisilnék és azt adnám le. Ja és előtte nem árt megmosakodni, mert a bőrödön is lehet fehérje, ahogy az előttem szóló írta.
2008. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy siettem és beestem a védőnőhöz. Nem vittem, henem ott produkáltam vizeletmintát. És így jó volt!!!
2008. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!