Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kevés a lemezterület a...

Osváth Dávid kérdése:

Miért kevés a lemezterület a c meghajtón?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy kevés a hely a c meghajtón pár száz mega. Körül nézek a C meghajtón hogy mi van rajta, és van egy mappa ami 6G de ha megnyitom nincs rajta még 1G-nyi adat sem. tehát nem látom, hogy mi foglal rajta még 5G-t

Mi lehet ennek az oka, és megoldása?

Nem az én gépemről van szó de egyszer már jártam így akkor csak az újratelepítés segített.

Gondoltam meg próbálom, hátha tudtok segíteni.

üdv:D


2013. jan. 3. 17:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a hasznos infókat. Főleg csacsinak. LOL A partition wizardot szoktam használni. Most is azzal akartam kezdeni, végül aztán kiderült hogy nem működik a dvd meghajtó sem a Srác elmondása szerint azóta amióta törölgetett róla :-) Sóval kerestem hozzá illesztőt persze nem lett jó, mindíg azt írta hogy fönt van a legfrissebb illesztő csak sérült. Eltávolítottam, Újra vissza, ugyan ez. Szóval megelégeltem és újratelepítettem. A c növelése azért sem jó mert össz 35G a vinyó.Csacsi2 megoldása lenne jó, ugye ő írja, hogy 6G- án van a rendszere. De abba nem szívesen állok bele más gépén. (de azért nagyon köszönöm neked Csacsi2 hasznos infók meg is tartom, hátha máskor kelleni fog). Egyébként még dolgozom rajta mert aztán telepítés után nem ment egy két driver ethernet, multi vezérlő, stb


Még egyszer nagyon köszönöm a válaszokat.


Még lehet hogy majd kérdezek :-)

2013. jan. 8. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!