Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen videókártyát vegyek...

Milyen videókártyát vegyek ehhez (többi lent)?

Figyelt kérdés
Adott egy ASUS P8H61-M LX R2.0 alaplap,amiben ugye integrált videókártya van,ami nekem nem elég...Tehát szeretnék bele venni egy minimum 1gb-s videókártyát,milyen videókártya passzol ehhez? Az összeg amit maximum ráköltenék 17000Ft.

#videokártya #ASUS P8H61-M LX R2.0
2013. jan. 3. 17:11
 1/1 umbro12 válasza:
Szia! Ennyi pénzből középkategóriás kártyát tudsz a gépedbe venni körülbelül! Én is 1 gigabyte hd 6670 1gb ddr3 kártyát vettem 16500 ft körül volt és jó meg minden de 1-2 játéknál kompromisszumra kényszerít sajnos! Próbálj meg ddr5 vagy gddr5-ös kártyára szert tenni de ha neked megfelel a high beállítás és nem fontos a full hd very high stb.. beállítás akkor 1 ddr3 mas kari is megfelel :) Ajánlanám ezt nekem most ez van ! [link] de 1 ilyet én is elfogadnék a gépembe :) [link]
2013. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!