Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit írjak egy nyomdáról?

Mit írjak egy nyomdáról?

Figyelt kérdés

Írnom kell egy beadandó dolgozatot a nyári gyakorlatomról, amit nyomdában töltöttem. De ott semmit sem kellett csinálnom, semmit sem láttam, semmit sem mondtak.

20 oldalt kell írnom, mit írhatnék belle?


2009. aug. 26. 21:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Hat ha semmit nem lattal, akkor nezz korul a weboldalukon. Irhatsz mondjuk hogy milyen eljarassal nyomnak, milyen felszerelesuk van, miert fontos nem csak a cegeknek, de maganszemelyeknek is egy nyomda. Leirhatnad a munkafolyamatot, a megrendelestol kezdve, a leadason at, egeszen a kivitelezesig, vagas-csomagolasig.

Most tobb nem jut eszembe

2009. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

azt hiszem, hogy ezzel is adtál 1-2 alap ötleted.

egyébként 1 éve alakult a nyomda még honlapjuk sincs:F

2009. aug. 26. 22:05
 3/26 anonim ***** válasza:

kb ezt :


semmit nem mondtak nem csináltam semmit csak voltam

érdekes egy nyomda lehet

2009. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
igen, és ezután nemsokkal kezdhetem is kigondolni, h mi a fenét akarok csinálni szakma nélkül, mert kirúgtak...
2009. aug. 26. 22:49
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem is csodálkozom azon hogy nem vagy képes néhány összefüggő mondatot írni ha azt kérdezed, hogy mit írhatnék beLLe? Szerintem nem hiába nem avattak bele ott a sepregetésen kívül semmibe...!?! Vagy pedig BAZ megyei vagy?
2009. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

gratulálok, hogy megtaláltál egy elütést. vagy erre nem is gondolsz?

de akkor már te kezdheted számolgatni a vesszőidet is akár...

2009. aug. 27. 09:10
 7/26 anonim ***** válasza:
22:27 vok nemértem ?
2009. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

mit nem értesz?

ha nem írok 20 oldat hétfőre, gondolhatok,h mit is akarok, mert a sulit úgy nem kezdhetem

2009. aug. 27. 18:54
 9/26 anonim ***** válasza:

muszály neked pont arrol a nyomdárol irnod?

mert a neten találsz egy nyomdához valo témát

2009. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mondatot nagybetűvel kezdünk. Máskülönben a helyesírás elsajátítása/tudása egyik alapfeltétel a mi nyomdánkban dolgozók számára is például! Ne azért pontozz le, mert Te vagy bunkó nyelvtanból...!
2009. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!