Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LCD-TFT Monitort szeretnék...

LCD-TFT Monitort szeretnék venni, és kérdés hogy szerintetek melyik a jó, melyik típus, márka. stb? És ne legyen túl drága.

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 10:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg AG-Neovo F-417-esem van, ez szerintetek rossz? Miben jobb az új? Technológia?
2013. jan. 5. 10:25
 2/3 anonim ***** válasza:
A samsung van inkább rá specializálva a monitor/tv-kre így ők már tudják mi a dörgés. De én nekem jobban bejön az Lg. Azon belül a flatron valamelyik W típusa pl az 1934s :D De inkább ledeset vegyél, sokkal kevesebbet fogyaszt. Csak jól nézd meg hogy mennyi hertz-et bír a képfrissítésnél, mert a ledeknél nem ez eget rengető ha jól tudom:D Bár nem is szükséges. Szóval a te döntésedxD Lényeg h ne valami török jellegüt. Mert ha csak 1 kép pont is el száll, idegesítő lesz nézni a fehér képernyőnél azt az 1 kis picike fekete pontot. :D
2013. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olvastam itt valahol hogy a Dell márka... Az jó? Egyébként Ag-Neovorol mi a véleményed?
2013. jan. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!