Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A DC-cuccok mért ilyen drágák?

A DC-cuccok mért ilyen drágák?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 23:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Azért olyan drágák okoska mert nem megy tönkre olyan hamar és mert ismert márka.
2012. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
az első dc cipőmet kb 6 évig hordtam! (persze nem csak 1 cipőt hordtam, hanem többet felváltva, de akkor is tovább húzta, mint egy etnies, vagy vans, vagy nike) szóval tényleg tartós!
2012. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik dc cipőm feltörte a sarkam minden egyes alkalommal ahányszor csak felvettem :S eddig a Vans-en kívül mindegyik cipőmárkába csalódtam :c amúgy azért ilyen drága mert van rá kereslet, a mai fiatalok azzal próbálnak kitűnni, hogy minél drágább cuccokat hordanak :/
2012. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
világmárka
2012. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Elhiszem,hogy világmárka és évekig is használható.(Biztos majd jönnek dobálózni,hogy "Blee,rohadt begyepesedett".)És fel lehet tenni a kérdést,hogy kinek mi a drága...De nálam kiveri a biztosítékot egy 10.000 forintos póló,vagy egy 25.000 forintos cipő...
2012. aug. 22. 01:51
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját stílusán belül nem számít (olyan) drágának. Persze jogos, hogy kinek mi a drága, vagy mit tart annak. Ettől még tény, hogy a Supra vagy a Volcom cuccok drágábbak, de talán nem ennyivel jobbak is egyúttal (de ezek is jók). Emellett benne van az is, hogy mint brand, ez a(z egyik) legerősebb a deszkás márkák között. Nyilván divat is lett az utóbbi időben, de hát sok-sok divatnak nyomós oka van :) Amúgy minőségre viszont jó a DC, tartós, kényelmes, jól néz ki (én is hordom évek óta felváltva mással ilyen cipőt, de ruhákkal is meg vagyok elégedve). De van pár alacsonyabb árfekvésű, de még mindig jó és tartós, megbízható márka.
2012. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"De nálam kiveri a biztosítékot egy 10.000 forintos póló,vagy egy 25.000 forintos cipő..."


Akkor Te kedves kérdező még nem is ismered az igazi nagy márkákat. Ezek még csak tucatmárkának számítanak, semmi extra nincs bennük. Külföldön ezek teljesen normális, megfizethető cuccok. Értem ez alatt, hogy egy embernek egy cipőre nem megy rá a heti, vagy kétheti keresete.

Nézd meg mennyibe kerülnek az Armani cuccok. Vagy például ott vannak a Diesel Black Gold cuccok, de ami ennél is durvább az a Diesel StyleLab vagy a

Diesel Denim Gallery, amely különleges odafigyeléssel, valódi kézimunkával, extra anyagok felhasználásával készít ruhákat, kollekciókat, és például ezeket a Diesel ruhákat az egész bolygón jelen pillanatban is csak 4 üzletben lehet megvásárolni. Egy felső vagy egy napszemüveg ára ezekből 100.000Ft feletti tétel.

2012. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Kedves Előző, ebben valószínűleg tökéletesen igazad van, de szerintem a Kérdező abban a stílusban tartja drágának a DC-t, ahova ez a márka úgy egyébként tartozik, tehát a laza, sportos utca viseletek közé. De javítson ki valaki, ha tévedek.
2012. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsó:Nem tévedsz.
2012. aug. 22. 20:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert divatmárka és mert jó a minősége.
2012. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!