Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs hang kiírt dvd-n?

Miért nincs hang kiírt dvd-n?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Letöltöttem egy DVD író -és konvertáló programot a neve:Freemake Video Converter. Youtuberól is lehet vele dvd-t írni ki is másoltam az URL-t rocky 4. c. filmet 45 perc alatt konvertálta megírta stb. A baj az hogy berakom a lejátszóba és nincs hang csak kép, de a gépen hang is van. Köszönöm a válaszokat! (kezdő vagyok dvd írásban)

2013. jan. 5. 12:03
 1/2 Emberek ***** válasza:
lehet valami olyan formátumban lett kiírva a dvd hangja, amit nem támogat a lejátszód, amit kétlek, de lehet, hogy így van.. egy másik próbát megér.. am milyen formátumban írtad ki a dvd-re a filmet?
2013. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt írja lemezen lévő fájlok audio, video, és az audionál nincs semmi. A lejátszó pedig egy playstation 2 de van pár film ami megírt (nem én írtam ki) azokat rendesen viszi.
2013. jan. 5. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!