Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows Xp-t probaltam ujratel...

Windows Xp-t probaltam ujratelepiteni, de hiba tortent! Hogy tudom megoldani ( részletek lent )?

Figyelt kérdés

Itt a két hibajelenség, amit cd-ről illetve merevlemezről bootolás közben mutat!


[link]


[link]



2013. jan. 5. 15:28
1 2
 1/12 Emberek ***** válasza:
nekem azért írta ki ezt, mert 2 különböző cd-ről raktam fel, és nem volt "egységes" a rendszer. de szerintem még egy újratelepítés, és megoldódik a probléma
2013. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az adathiba az a karcos lemez miatt van...
2013. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ilyenkor hogy tudom ismét telepíteni? Mert ha cd-ről megint bootoltatom, akkor arra jut, amit már képként linkeltem!
2013. jan. 5. 16:24
 4/12 A kérdező kommentje:
A lemez biztos, hogy nem karcos, vadonat új, egy leheletnyi karc sincs rajta!
2013. jan. 5. 16:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem karcos, hanem olvashatatlan. Értsd rá...
2013. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A lemezzel biztos, hogy nincs gond!
2013. jan. 5. 17:17
 7/12 anonim ***** válasza:

A Stop hibakód alapján:

[link]

Többek közt ezt olvashatod:

"A számítógépre telepített valamelyik RAM-modul hibás.

A memóriakonfiguráció nem kompatibilis a Windows XP rendszerrel".

2013. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbáld felmásolni simán a lemez tartalmát a vinyóra. Valószínűleg nem fog menni. a CRC akkor is lemezsérülés, még ha te nem is látod...
2013. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A lemez nem sérült másik gépre sikerült vele telepíteni. Továbbra is várom a segítséget!
2013. jan. 6. 01:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor a meghajtód rossz ezek szerint, mert a másik olvassa rendesen, a tiéd meg nem...
2013. jan. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!