Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo G580-as laptop kb.1hóna...

Miki1985 kérdése:

Lenovo G580-as laptop kb.1hónapos. Eddig minden szuperül működött rajta, de ma játék közben kb.15 perc után magától kikapcsolt a gép. Megnéztem a hőfokokat és nagyon magas volt, pedig van alatta laptophűtő is! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
"Megnéztem a hőfokokat és nagyon magas volt"
2013. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A laptop nem gamernek lett kifejlesztve már a teszteken is igen meleg volt [link]
2013. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Erről van szó: [link]


A GPU : 90 fok -os volt és a többi érték is már pirosan villogott!!!!

2013. jan. 6. 19:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy nem játékra lett kitalálva (bár minden boltban ezt ajánlották), de akkor eddig miért nem jelentkezett a hiba, miért csak 1 hónap múlva jött elő a túlmelegedés?
2013. jan. 6. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
globális felmelegedés
2013. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az lehet :) de ezzel még nem vagyok előrébb !

De lehet, hogy a ventilátor ment ki belőle,mert ha elindítok egy játékot semmi levegőt nem fúj a szellőző nyílásnál.

Meg lefuttattam, az Aida64 nevezetű progit és az semmilyen hűtést nem jelzet ki !

2013. jan. 6. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Az i5 az oka. i3 nem melegedne ennyire és ugyan úgy lehet vele játszani.
2013. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Megoldódott a melegedési probléma?

Ha igen,akkor megkérdezhetem hogy mi volt a gond?

A leírtakból én a ventillátort tippelném :)

Üdv!!

2013. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!