Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem megy a jobb klikk?

Miért nem megy a jobb klikk?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a gépemet,most egy Win7 Gamer operációs rendszer van, és amikor jobb klikkel rányomok valamire előhozza azt a "menüt". De pl. a Tulajdonságokat nem tudom megnyitni mert rákattintok, tölt egy percet a gép aztán semmi. Feladatkezelővel is megnéztem, csak egy másodpercre nyitja meg a progit aztán el is tűnik. Más egérrel is próbáltam hátha az a hiba,de nem... Tudtok segíteni?:S

2013. jan. 6. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
takarítsd le ezt a gamer editiont és tegyél fel eredetit
2013. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen tákolt "Gamer" :) oprendszereknél sosem lehet tudni, hogy a "hozzáértő" mit barmolt el benne és ezt itt sem fogja senki megmondani neked. Tegyél fel egy normálisat...
2013. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt megsértődnél, a hozzáértőt arra értem, aki nagy szakértelemmel összerakta azt az oprendszert...
2013. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt a faterom rakta össze azért mert neki is ilyen volt és működött.Eddig nálam is ment minden csak most kezdett el szarakodni.Eredetit meg nem tudok felrakni rá és XP-t se.:(
2013. jan. 6. 21:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem aki feltelepítette, hanem aki annak idején létrehozta ezt a sz@rt...


"Eredetit meg nem tudok felrakni rá és XP-t se.:("


Nem eredeti kell hanem normális. Letöltesz egy próbaverziót, felrakod és egy loaderrel aktiválod. Ennyi...

Kétlem, hogy az XP ne menne fel...

2013. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az XP-t tudni fel tudom tenni de nem megy.Az első vagy a második újraindításnál azt írja hogy:

Lemezolvasási hiba

Újraindításhoz: Ctrl+Alt+Delete

Most szedtem le a sima WIn7-et de fáj a szívem a játékokért meg programokért amiket feltettem...:/

2013. jan. 7. 12:41
 7/11 A kérdező kommentje:
A sima Win7-nél meg előjö az a hülye Startup Repai amivel tele van a hócipőm...!:/
2013. jan. 7. 15:53
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor hagyd a számítógépet, nem neked való
2013. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szerintem meg neked nem való.

Most teszem újra a gépet XP-re de a hiba úgyan az.:(

2013. jan. 7. 17:07
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg neked nem való."


jaj :( lehet

megyek és kidobom

2013. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!