Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítséget a 4. magos processz...

Szerzsike120 kérdése:

Segítséget a 4. magos processzorból csak 3-t ismer fel, mi lehet a baj SOS?

Figyelt kérdés

Problémám az lenne, hogy van egy ASUS M4A88T-V EVO alaplapom amin van egy AMD Phenom II X4 955 3,2Ghz True Qua-Core Design processzor. Windows x64 ultimate van a gépre feltéve, és az everest progra segítségével kérdeztem le a gép adatait, de ott egyáltalán nem mutat 4. magot..

Ezt bios-ban tudom beállítani?

Kérem hozzá értő személy írjon valami megoldást THX:))


2013. jan. 7. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Everestnek mikori az utolsó kiadása?

Korszerűbb program mit mond rá? Aida vagy PCWizard nevű progikkal nézd meg!

2013. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Újabb fajta everest van fönt. De letöltöttem az aida meg pc wizard-ot is. Pc wizard azt mutatja mint az everest csak 3 magot,4. nincs. Az aida meg fura mert teljesen más nevet ír ki processzornak. Elindítottam az aida programot-DMI-Processzorok-AMD Phenom II X4 955 3,2Ghz True Qua-Core Design mutatja. Na de van egy kis bibi, ha rá megyek az alaplapra-CPU-CPU típusa TripleCore AMD Phenom II X3 Black Edition B55, 3200 MHz (16 x 200)EZt írja nem is az enyém ez a processzor... alatta meg írja, hogy multi cpu és oda ki írja az én procim nevét de itt is 3magot mutat csak.. valaki érti ezt?
2013. jan. 7. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Tennél fel képet?

Honnan veszed, hogy X4-esed van?

(Az everest legújabb verziója is 2-3 éves!)

2013. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
arra a legujabb everestre gondoltam én is. Amugy nem tudom, hogy kell ide képet küldeni. De van egy sejtésem és még pedig az, hogy unlockoltak 1 magot és ilyenkor megváltozik a processzor neve is. De ezt csak most olvastam.. Amugy skype nevem pall.gabor1 vegyél fel és megbeszéljük küldök képet:)
2013. jan. 7. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu
2013. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!