Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek jó laptop a...

Szerintetek jó laptop a Lenovo G575? Csak úgy általános netre, néha netes játékokra.

Figyelt kérdés

Eddig kikapcsoláskor mindig kiadott 3 hangot amit síri csend nélkül hallani sem lehetett, most pedig minden percben csinálja ezt és baromi hangos már. 4 hónapja van nálam, alig 2 éves és mikor hozzám került, hangja sem volt. Szétszerelni nem tudom, ha kívülről kiporszívózom óvatosan, az segít? Köszönöm előre is!

Windows 7 Home Premium 64 bit

AMD E-350 Processor, 2,0GB RAM, AMD Radeon HD 6310M

(A CCleaner szerint, remélem jó adatok..:D Bocsi nem értek hozzá.)


2013. jan. 14. 01:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és azt kihagytam, hogy 2-3-4 óra után már forró az adapter is meg a laptop alja is. Általában mostanság egy nagy kemény könyvön használom az ágyban, lehet ebből baja?

Köszönöm

2013. jan. 14. 01:45
 2/3 Komplikato ***** válasza:

Amie kérdezed, arra megfelel. Arra van kitalálva. Meg lehet filmeket nézegetni, mert jó a HD gyorsítása.


A leírt adatok tök jók, bár csak más is legalább ennyit képes lenne írni egy kérdéshez.


A notebook hűtésekkel az a baj, hogy helytől függően marha gyorsan "befilcesedhetnek" a portól. Ezért nem árt nekik 6 havonta egy jó kis sűrített levegős kezelés. Ezzel az a baj, hogy részben drága egy palack, részben ha valaki nem jól csinálja és izomból rányomja egy helyre, akkor okozhat felfagyást a gépen. (És persze csak áramtalanított gépen szabad ilyet.)


Ha viszont begyűlt a pór a bordák közé, akkor csak szétszedéssel lehet kitisztítani. Ha nem garanciális, normálisabb üzletek értelmes szervizesei meg tudják oldani. Vagy egy bármilyen notebook szervizben. Kérdés mennyit van képük érte kérni?

2013. jan. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kiporszívóztam. A ventilátornál nincs tiszteletbeli javulás, de a 3 rövid hang megszűnt. Vagyis megfigyelem, ha túlmelegedett, akkor csinálja-e majd. :)

Olvastam a palackosat, de nem merek belefogni, félek elrontok valamit. Majd ha arra járok beviszem a szervizbe, azt hiszem 2 év garancia van rá. Köszönöm szépen!

2013. jan. 14. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!