Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van aki rajtam kívül használ...

Van aki rajtam kívül használ még eredeti Windowst?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, mert rengeteg kalózkérdést olvastam az oldalon. Szerintem sokkal jobb egy eredeti rendszer, mint egy folyton zaklató hamis.
2013. jan. 14. 13:16
1 2 3 4
 1/32 lindmayer ***** válasza:
100%
persze
2013. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
K.: használnak persze. Én pl akkor használtam amikor még járt az egyetemistáknak. Mivel ez a lehetőség megszűnt és nem is foglalkoztam vele, hogy a beszerzett kulccsal tudom-e tovább használni, váltottam Linuxra :)
2013. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Használtam én is amíg jó volt a gépemhez járó XP, de sajnos elavult egy ilyen géphez, mint ami nekem van úgyhogy windows 8-ra váltottam és semmi baja a hamis szoftvernek se.
2013. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Mysticista ***** válasza:
100%

sokan használnak. ha csak call of dutyra kell a gép, akkor nem kell eredeti win, persze akkor is érdemes, mert a tört oprendszerek sokkal sebezhetőbbek. ha nem csak játszol, hanem valamit dolgozol is a gépen, ill. pénzügyi dolgokat intézel, ez esetben meg mindeképp ajánljatos, hogy legalább az oprendszered legyen eredeti - meg duplikált oprendszer érdemes, hogy tudj manipulálgatni a hamis és a valódi közt. én mindeképpen a biztonság miatt javaslom, én is duplikálva használom a gépen a rendszert, és a hamisra kb 3x annyi támadás érkezik. biztonság meg amúgyis alap kellene h legyen, csak a példa kedvéért, fent van a wow a gépen, kerestem képeket egy projekthez googliban, és kb 5 tisza weboldal látogatása után minden futtatható fileba a wow mappán belül benne volt egy trojan rootkit.


eredetivel össze se tudom hasonlítani a törtet. ha van vesztenivalód akkor kell eredeti.

2013. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Mysticista ***** válasza:
55%
ja azt hozzáteszem, hogy 2 rendszert 2 külön vinyón használj, és egyszerre sose legyen rádugva mind2, mert különben látják egymást, és onnan már látszik az, hogy neked van egy hamis is :)
2013. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

igen...

sajátnévre szóló számlám van, hogy megvásároltam ezt a Windows verziót. egyben a számla tartalmazza a széria számot is. (jól jött egy Rendszer újrarakás után, mert nem engedte egyszerűen aktiválni, sem online, sem telefonon. A számla másolatát, elküldve a Microsoft magyarországnak tudtam csak újra aktiválni!)

2013. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Mysticista ***** válasza:
55%
ez milyen verzió??
2013. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Semmivel sincs előrébb az aki eredetit használ. Nem kell bemagyarázni hogy igen. Ugyanúgy leszed minden frissitést a hamis is.
2013. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

"Semmivel sincs előrébb az aki eredetit használ."

na, ezt magyarázd meg a NAV-nak, amikor ellenőrzik a vállakozásod! és benne a gépeden lévő alkalmazásokat...

2013. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
9es nem erről volt a téma. Persze hogy illegális,de nem hiszem hogy aki eredeti wint használ otthon az az összes programját megveszi.
2013. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!