Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van aki rajtam kívül használ...

Van aki rajtam kívül használ még eredeti Windowst?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, mert rengeteg kalózkérdést olvastam az oldalon. Szerintem sokkal jobb egy eredeti rendszer, mint egy folyton zaklató hamis.
2013. jan. 14. 13:16
1 2 3 4
 11/32 Golan Trevize ***** válasza:
Jelen.
2013. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Mysticista ***** válasza:
100%
én pl megveszem. minden programom, ami nem ingyenes, az jogtiszta. még a legutolsó játék is. vírusirtó is, még a cfosspeed is
2013. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
És mivel vagy előrébb? Semmivel.
2013. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Mysticista ***** válasza:
100%
semmivel? mindenhez alapba kapom a foltokat 3 naponta, és nem kell össze vissza tört peccsek után kutatnom a netet.
2013. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Mért mihez kell? Windowst egyszer aktiválod mikor telepited és kiveszed ,hogy ne töltse le az eredetiség ellenözést és kész. Onnantól kezdve ugyanúgy frissit mintha megvetted volna. Virusirtó szintúgy leszedi a frissitéseket. Jó persze vannak programok amik nem és,ha kell az újabb verzió akkor muszály újra törni vagy serialt venni,de attól még nem lesz butább az a program.
2013. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Mysticista ***** válasza:
az ingyenes linuxokról meg annyit, hogy jaj de jó, nem megy fel rá trojai, meg identitáslopó. nem is kell, mert eleve a kódba benne vannak azok a sebezhetőségek, melyet beletettek direkt, és a hozzáértő úgy megy a gépedbe ahogy nem akar. meg sok sikert a linuxhoz, amikor egyes új nvidia drivereket sem ismer fel, és hackelt drivereket kell mókolni órákig, hogy valami legyen. ne tanítsátok már a halat úszni. nem játszani kell, hanem dolgozni a gépen és egyből kiderül mi a jó és mi a kevésbé jó. ennyi meg egy bambi
2013. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Golan Trevize ***** válasza:

Mondjuk ha problémám van az adott oprendszerrel/programmal, írok a supportnak vagy felhívom telefonon, és megoldják.

Fel tudom telepíteni a frissítéseket anélkül, hogy újból cracket kelljen vadászni, és a vírusok ellen is jobban védve vagyok.

2013. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Na ebben a linux témában egyet értünk. Próbáltam én is,de egyáltalán nem felhasználó barát.
2013. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Mitól lennél jobban védve? Ugyanazt az adatbázist használod és ugyanazt a programot. Csak te fizettél a serialért én meg nem.
2013. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Nem arról beszélek, hanem hogy nem kell mindenféle warez oldalt túrnom, és vírusos/trojanos crackeket használnom.
2013. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!