Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FIÚK? Miért szeretitek ennyire...

FIÚK? Miért szeretitek ennyire a kocka lányokat?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, teljesen normálisan nézek ki.. és amikor elmondom el fiúnak, h szeretek kockulni, wowozok, need for speeddel játszok, dishonored meg ilyenek akkor teljesen mgelpődnek, és ketten is mondták már h midjárt feleségül vesznek, meg tökéletes nő vagyok o.O de MIÉRT?

2013. jan. 15. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert egy átlag lány azért nem kocka bár egyre többen vagytok szerencsére:) És hogy miért szeretjük? Egy imádott hobbi üzése egy nönemü egyénnel? Szerintem egyértelmű:D A kockák nem túl népszerüek a höglyek körében:) Hacsak nem lesz gazdag az ilető pl mert programozó, de az megint más tészta:)
2013. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*.*
2013. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, szeretjük a kocka lányokat?
2013. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de én tényleg átlag lány vagyok :) nem tudom miért szeretem ezeket a játékokat, de nagyon sok időt el tudok tölteni velük :) barátom nagyon nagy kocka, és amikor megtudta, leesett az álla :D
2013. jan. 15. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez azt jelenti, hogy veled is kockulhat majd :D
2013. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
amikor legutóbb nála voltam, akkor ültünk a gép előtt, én az ölében.. puszigattam az arcát, de a monitort nézte :D csak az a baj, hogy fordított esetben ugyan ezt csinálnám én is :S
2013. jan. 15. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák! Legyetek boldogok.
2013. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!