Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LG Optimus P970 telefonomra...

Truemakk kérdése:

LG Optimus P970 telefonomra felraktam egy főzött roomot és amióta fent van egyszerűen nem tölt és nem kapcsol be. Van valami megoldás rá vagy marad a szerviz?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 19:50
 1/2 lol24 válasza:
Szerintem a legjobb megoldás, hogy megpróbálsz rátenni egy másik ROM-ot. (Én nekem is volt pár ROM ami nem indult, ki kaptam SD-t, át raktam más telóba [vagy amivel rá tod kötni gépre] és ráteszed a ROM-ot). Ha ez sem tudja megoldani a problémát és már tényleg meg próbáltál min. 2-3 ROM-ot akkor viheted szerviz. Ha kérdezik én azt mondtam hogy letöltöttem rá egy programot ami elvileg gyorsítana a telefonon de lefagyott tőle. Vagy valami más kamu dumát mondj.
2013. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy be se kapcsol a mobil...így ha ráteszek SD kártyára egy másikat nem érek vele semmit, mert a recoverybe se tudok belépni...
2013. jan. 17. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!