Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Raloccsant a cappuccino a...

Raloccsant a cappuccino a laptop billentyuzetere. Mennyi az eselye annak, hogy karosodott?

Figyelt kérdés

Azonnal megforditottam, kifolyt ami kifolyhatott, es letoroltem amit lehetett, de nyilvan nedves maradt belulrol... :(((

Azota (eleg hamar) megszaradt, egyes billentyuk egy nagyon picit ragadnak, de nem annyira, hogy hatraltassak az irast.

Mennyi az eselye annak, hogy karosodott a laptopom? :( Mit lehet tenni?


2013. jan. 16. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnyugtatásodra :( lesz még rosszabb is !
2013. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Arra lennek kivancsi, hogyha a laptop megszarat es minden gond nelkul mukodik(akkor sem kapcsolt ki, en tettem meg), e miatt a kis baleset miatt kesobb is elromolhat? Vagy ha most gond nelkul mukodik, akkor nem kell tobbet aggodnom? Lehet esetleg, hogy karosodott valami benne, csak nem vettem eszre?(ezt honnan tudhatom meg)


Megkernek valakit, valaszoljon a kerdeseimre. Koszi

2013. jan. 16. 18:34
 3/6 Saffet válasza:
Elvileg ha kiszáradt és nem zárlatosodott be semmi akkor mehet tovább gond nélkül. A kávé ha megszárad ragadós foltok maradnak utána, nem tudom, hogy a laptopban maradó pici foltok okozhatnak e zárlatot. Szedd szét a laptopot és takarítsd ki, van számtech boltban kontakt tisztító spray abból fújhatsz az alaplara is mivel nem víz bázisú és felszárad azonnal de a piszkot feloldja. Ha nem tudod szétszedni akkor számtechbolt és 3ezret fizetsz a takarításért. Bekapcsolni bekapcsolhatod szerintem menni is fog esteleg ha bemelegedett a gép akkor a cukros lé felolvadhat és elfolyhat ami okozhat zárlatot szóval takarítás! :D
2013. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A billentyuzet alatt mi szokott altalaban lenni kozvetlenul?

Mikre folyhatott ra?

2013. jan. 17. 13:00
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

ez a laptopom. a folyadek atfolyhatott valahova, vagy max a billentyuzet karosodhat?

Elore is koszi

2013. jan. 17. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy a gombok és a fólia alá folyt ezt csak szakember tudja kitakarítani vagy egy hozzá értő elszánt türelmes ember! mert a gombokat egyesével ki és a tasztot pedig félbe kell szedni :(


Én csak akkor vállalok ilyet ha a billentyűzet 25% használhatatlan ! 1 vagy 3 db gombnál nem


Eddig 14 db bol 5 nél jártam sikerrel a többi kuka és csere:(

2013. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!