Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom gyorsítani a gépet?

Hogyan tudom gyorsítani a gépet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lehet hülye kérdés, de én még új vagyok ebben.

Mit kell rakni a gépbe, hogy gyorsabb legyen? Mert ritkán, de van, hogy a böngészéstől is kicsit lefagy. Nincs sok cucc rátelepítve. Akkor miért fagyhat le néha? Nem régi gép, vidikártya is van. Memóriát kell bele rakni és akkor már nem lesznek néha-néha sem lefagyások?

Ccleanerem is van.


Értelmes válaszokat légyszives, kösz.



2013. jan. 17. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
gépröl tudnál valami infot szolgáltatni?
2013. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pentium(R)Dual-Core CPU

E5400 @ 2.70GHz

972MB Ram

2013. jan. 17. 21:49
 3/9 anonim válasza:
Hát, nem tudom hogy milyen böngészőt használsz, de minimum firefox, vagy a legjobb ha chrome-ot használsz. Ezen kívül gyorsabb gép elérésébe, 2 magos proci minimum. 512 mb ram és egy 512 es vidikártyátol amit megjegyzet mmár 10e forintbol is kihozhatsz, na ezekből már 1 jó gépet összehozhatsz . Vásárlásnál figyelj arra hogy a ram belemennyen az alaplaba tehát DDR 1 v DDR 2 es ram legyen ez az alaplapod fajtájától függ. Nos én se vagyok nagy szakértő de én ezt csináltam amikor lassú volt a gépem :D
2013. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
49%
Nos ahogy elnézem visszavonom az előző kommentemet, és azt javaslom hogy jobb böngészőt tölcs le ha esetleg Explorert használsz. A géppel semmi gond sincs
2013. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod töltsed le : Advanced SystemCare 6 Tisztító program.
2013. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én az operát ajánlom


és ha win7 van jelenleg a gépeden akkor vissza xp re

2013. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ui:

pcie vga kártya sokat dobna

és +1 ddr2 1gb/800 as ram

2013. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek.

Xp-m van.

2013. jan. 17. 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy vga kártyát vennék először
2013. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!