Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Assassin's Creed 3-ban, hogy...

JohnFrost kérdése:

Assassin's Creed 3-ban, hogy lehet fegyvert levenni, eldobni?

Figyelt kérdés
Véletlen egy ellenség kardját felvettem és nem tudom eldobni, ha valaki tudna segíteni azt megköszönném

2013. jan. 19. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
B, vagyis a piros gomb.
2013. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A b gondolom xboxon van ?
2013. jan. 20. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2013. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és pc-n nem tudod esetleg?
2013. jan. 20. 16:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a SHIIFT lehet. De ha nem, nyomkod végig az összes gombot.
2013. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem a shift de azért kösz
2013. jan. 20. 17:16
 7/9 anonim válasza:
Üdv! sajnálom,hogy cska most írok a 3 évvel ezelőtti kérdésre de most jöttem rá nemrég hogy pl: a pisztollyal a Q-val lősz na akkor pl.: a nagy baltát is a Q-val dobod rá az ellenfél/ellenség-re csak közelebb kell menned és kikell először húznod a hüvelyből a fegyvert. :)
2016. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálam bevált,remélem másnál is fog ;)
2016. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tehát mikor az adott fegyvert amit megszereztél,de nem akarod hogy nálad legyen,előhúzod a hüvelyből és addig mész a célpont közelébe amíg ki nem emeli a játék. (világosabb színnel fogja kiemelni a rendszer) pl.:mint a pisztolynál csak mikor a hüvelyből kihúzod akkor a fegyvert tudja majd eldobni.
2016. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!