Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megnéztem a Vodafone oldalán...

Megnéztem a Vodafone oldalán a samsung star 3 telefont és a maximum ár 21990 a legkedvezőbb ár 12990 mit jelent hogy legkedvezőbb ár és milyen esetben tudnám a legkedvezőbb áron megvásárolni? Amugy ez a feltöltő kártyás kategóriába található.

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg olyan csomaggal ahol legilcsóbbnak irják De vigyázz ne menj bele havi 10000 es elöfizetésbe ha nem kell csak hogyvolcsón megvehesd a telót
2013. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért van maximum meg legkedvezőbb ár?és milyen estbe vehetném emg olcsóbban ? bocsi de nem értem a válaszod.
2013. jan. 20. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt a telefont semmiképpen ne vedd meg, mert csak felidegesítenéd magad vele, olyan szörnyű.
2013. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De megszeretném venni mert berátnőmnek is ilyen van és nagyon tetszik :)
2013. jan. 20. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ha kártyás úgy veheted neg legolcsóbban a telefont. Ha már van kártyád akkor vedd meg ugy mert akkor nem kell fizetned az elöfizetést. Ne tévesszen meg hogy elöfizetéssel olcsóbb mert ha nem kell az elõfiz. akkor sok pénzt elvihet.
2013. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!