Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lefagy a gépem és csak resset...

Lefagy a gépem és csak resset gomb oldja meg, mi vele a baj?

Figyelt kérdés
A gépem csak is kizárólag játékok közbe de az mindegy milyen mindegyiknél kifagy valamikor bírja 1-2 órát aztán meghal beáll a kép és zúg a hangfal ilyenkor resetelem megint jó majd hirtelen fél órán belül megint kifagy és egyre gyakrabban csinálja, mi lehet a gond?

2013. jan. 20. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami qrvára melegszik, vagy a processzor, vagy a videókártya.
2013. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam most pórszívoztam ki mindjárt tesztelem játékkal hogy megy most viszont azóta csinálja hogy újra raktam, ismerősöm azt mondta töredezés mentesítsem az meg volt, illetve még egy tipp neki valami hibás registy file
2013. jan. 20. 10:20
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és úgy értem az egyre gyakrabban hogy egy hete mondjuk 1 nap kétsze eljátszotta mostmár 10X er is
2013. jan. 20. 10:21
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
:)
2013. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!