Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van ez a kijelzőmmel?...

Miért van ez a kijelzőmmel? Nem nyúlt hozzá senki és olyan hibák jelennek meg rajta, mint ha be lenne nyomódva?

Figyelt kérdés
kb 1,5 hónapja megjelent rajta két hiba(pirosas fekete benyomódás szerű), azt hittem, hogy biztos benyomtam vagy ilyesmi, odavolt 2 hétig az egész család síelni, erre most, hogy hazajöttünk látom, hogy egy új csík jelent meg rajta, mi lehet ennek az oka? senki még csak be se lépet ez alatt az idő alatt a lakásba, szóval, nem tehette tönkre senki!

2013. jan. 22. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Magától is el tud romolni...
2013. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké, de így nem érvényes rá a garancia, mert azt mondják, hogy nem rendeltetés szerűen volt használva, ilyenkor mit lehet csinálni?
2013. jan. 22. 14:08
 3/5 hypno ***** válasza:
#2 Én káromkodni szoktam. Hosszasan és cifrán.
2013. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hypno ***** válasza:
Azért én megpróbálkoznék a gariztatással. Káromkodni ráérsz akkor is, ha elhajtanak.
2013. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kicsit veszekedni kellett velük, de kicserélték garanciával!
2013. márc. 14. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!