Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv, ajánlatok érdekelnének a...

Misfine kérdése:

Üdv, ajánlatok érdekelnének a most aktuális, viszonylag jó árban lévő, minimum 85hz-s monitorokról?

Figyelt kérdés
Emellett igaz-e az, hogy például egy Counter-Strike 1.6-ban, ha 800x600-ba játszok, s asztalon is átállítom a felbontást 800x600-ra, akkor egy 75hz-s monitor bírni fogja a 100hz-t?

2013. jan. 22. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. a 75hz-s monitor, 75 öt bír. 100 hz meg felesleges én szerintem. Monitorok 95% ánál minél ksiebbre veszed a felbontást, annál magasabbra lehet venni a hz-t. De max addig, ameddig a monitor ezt bírja. Átlag 75-80 hz. De ha minél magasabbra, akkor annál kevesebb, mondjuk maximum 60hz-t fog bírni. De van olyan ahol bármely felbontásba ugyan abban a hz-n működik. És az mind1 hogy az asztalon mire állítod be a felbontást és a hz-t. Mert játékba ez úgy is megváltozik.
2013. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Esetleg valamilyen ajánlat, monitorok terén. Melyik a jó, márka, teljesítmény, adatok, kontraszt, ilyen szerint? Vagy esetleg konkrét ajánlat?
2013. jan. 22. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Szivesen. Sok fajta jó márka van monitor téren. A samsung van ráspecializálva a monitor/tv-kre. szóval ők tudják mi a dörgés már. 3d led tv- hasonló. Szóval vagy samsung, vagy Lg-t tudnám ajánlani. De ezen kivűl még van egy jó pár. Talán egy Lg flatron W típust. Nekem per pillanat w1934S van. tökéletesen működik. 75 hz-t bír max felbontáson. 1440x900 ason. Ár/érték arányba is megfelelő. De milyen van szükséges. Lehet már nem ártana Led-monitort venni. Kevesebbet fogyaszt, és nem is melegszik.
2013. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha veszek, mindenképpen LED monitort veszek, annyi érdekelne még, hogy milyen kábelen birnak több hz-t a monitorok? Pl HDMI vagy DVI-D, mert ilyenekről is hallottam már, hogy analóg és társai.
2013. jan. 22. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Azok a csatlakozók arra szolgálnak pl hogy a tv-re is rá tudd dugni azt.
2013. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!