Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rejtett "temp" mappát hogy...

Rejtett "temp" mappát hogy tudom megjeleníteni? (fontos)

Figyelt kérdés

Elkezdtem leszedni dolgokat a gépről, mert a C-n már túlzás nélkül semmi helyem sincs!

Arra gyanakszom, hogy az un. rejtett(temp) mappában lehet 1-2 felesleges dolog, ami foglalja a helyet.

Beállítottam a mappabeállításoknál hogy rejtett mappák megjelenítése. Alkalmaztam, leokéztam, erre semmi.

Ötlet?


2013. jan. 22. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
OTT! ...A rendszermappák tartalmának megjelenítését is bejelölted?
2013. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen! és nem mutatja így sem. aztán ha megint rámegyek a mappa beállításoknál úgy jelzi mintha be se x-eltem volna ezeket:/
2013. jan. 22. 19:32
 3/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Inditsd el a parancs sort: cmd


ird be : set temp > temp.txt majd nyomj neki entert.


Ott ahol a parancs sort inditottad létrejön a temp.txt file. Zárd be a parancs sort és, nyisd meg a temp.txt filét.


Tartalma valami hasonló lesz : TEMP=C:\Users\Felhasználó_Neve\AppData\Local\Temp


Jelöld ki az egyenlőség jel utáni részt ( tehát ezt : C:\Users\Felhasználó_Neve\AppData\Local\Temp) majd másold be a vágólapra CTRL+C


Inditsd el a Számitógépet (Sajátgép) és a számitógép cimsorába illezd be a kimásolt sort (CTRL+V - A jobbra balra mutató nyilak mellé) és nyomd meg az entert.


Kép : [link]


Máris a Temp mappában találod magad.


Sok sikert.

Üdv.

2013. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fúú, köszi szépen, hogy ilyen részletesen leírtad! ÉS mely mappákat töröljem ki? Mert annyira nem értek hozzá:D
2013. jan. 22. 22:12
 5/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Mindet, bármelyiket, amelyiket akarod.


Az itt található fájlok, illetve mappák elvileg ideiglenesek, tehát mindet törölheted


(Ha kellenek minden egyes program létre fogja hozni saját magának a megfelelő fájlt vagy mappát)


Sok sikertr.

Üdv.

2013. jan. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok.

Hogyan lehet megjeleníteni a "temp" mappát billentyűkombinációval? Valamikor tudtam,de elfelejtettem és most nem tudok rájönni.

Köszi.

2016. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!