Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hackerek Programozók válaszoltok?

Hackerek Programozók válaszoltok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hosszú de kérlek gondolkodjatok el rajta és válaszoljatok.

Sziasztok. Az lenne a nyagy kérdésem hogy amikor valaki feltesz egy kérdést hogy pl:"Hogyan legyek hacker?"

akkor mindenki nyomja a rizsát hogy az nem megy egyik napról a másikra meg ilyesmik. Namármost én pl szeretnék hacker lenni. Tudom mi kell hozzá. És gőzerővel tanulok programozni is és minden mást ami kell. De senki sem születik zseninek a hacker is kitanulja valahol a dolgot. De szeretné az ember megtanulni. De ha senki nem mond használható infót akkor hogy tanuljon?


2013. jan. 22. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ez magától érthetődik. Nem itt kell elkezdeni a hackerséget. Mondom egy példát. Pl egy magyar tanár elmondja hogy kell érvelni, mire kell oda figyelni, legyen eleje közepe vége, stb stb. De nem fog készíteni egy érvelést egy megadott témáról. Ezt magadtol kell kitapasztalnod és értened. Ha leírna egy évet, akkor se tudnád h mire kell oda figyelni és mire nem.
2013. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs annyi induló esze hozzá, hogy tudja, hogy kell elkezdeni (egy elterjedt programozási nyelv megtanulásával) ahhoz, hogy hacker legyen akkor már maga ez a programozás/hackerkedés is zsákutca.
2013. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem egyszerű.

A hacker szórakozásból és érdeklődésből tanul meg hackerkedni, kiismeri a programokat, weboldalakat és alkalmazza a tudását.

Én pl megtanultam programozni, webszerkesztést tanúltam(php, html stb) és most tudok jó kis programokat írni weboldalakra, azoknak a feltörésére.


Hiába tanulsz ha a logikát nem fogod érteni, elég jól kell gondolkodnod ahhoz hogy hacker legyél, hackernek nem tanulni hanem születni kell.

2013. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat kell olvasni mindenféle ilyen témájú oldalt. Mindenből tanulni. És nem utolsó sorban mindenben meglátni azt, hogy hogyan használható másra, mint amire való. Ez utóbbi inkább életfilozófia és áthatja a hacker teljes lényét. Például nézd meg ezt, és okulj, hogy fejlődött ki egy ártalmatlan dologból a világ legfélelmetesebb számítástechnikai eszköze: [link]
2013. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!