Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sync out of range, ezt a...

Sync out of range, ezt a hibaüzenetet kapom amikor bekapcsolom a gépet. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Van egy 64mb és egy 256mb-os videokártyám.

Ha beteszem a 64 megásat akkor rendesen minden bejön van kép.

De viszont, ha beteszem a 256 megásat akkor betölt a windows képernyőig de mire eljutna az Üdvözlöm szöveghez a monitor kattan és kijön egy hibaüzenet, név szerint Sync Out of Range.

Miért van ez? Sem a monitor nem rossz sem a videó kártyám, hisz átvittem a szomszédba és ott hibátlanul működik a 256 megás.



2013. jan. 23. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

ezt találtam gyorsba.

A felbontásod nagyobb mint ,amit a monitorod meg tud jeleníteni.

2013. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Driverek megfelelőek?
2013. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden driver rendben, de 1 valamit elfelejtettem megemlíteni. 1 hete elcsesződött a gépem és most másik van egy bénább de viszonylag jó. De a monitorom már 4 éve ugyan az. Szóval csak áttettem a 256-os videokártyám az új gépbe, semmi mást nem cseréltem, ja meg 2 giga ramot dobtam bele.
2013. jan. 23. 10:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen videókártyák pontosan?
2013. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A 64mb- Nvidia Geforce4 Mx 440 with AGB8X

A 256-os - Ati sapphire x1650 pro

2013. jan. 23. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak a tisztánlátásképpen: ugye eltávolítottad az NVidia drivert mielőtt betetted az ATI kártyát? Valamint az ATI drivert is feltetted, ugye?
2013. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Alapból kaptam egy 64-eset, megnéztem a gépet, hogy mükszik e és rögtön töröltem is a drivert. Utána betettem a sajátom és nincs kép. Próbáltam mindent csökkentet módot, akkor sincs kép.
2013. jan. 23. 10:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem kompatiblis az alaplapoddal. Ritkán, de előfordul. Pár éve én is jártam már így.
2013. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


ezt olvasd el főleg a végét, van egy Fugi gyerek mx440 es vgaval és ugyan ez a sync out of range hibával.

Ő csak drivert frissített és jó lett neki, egy próbát megér.

2013. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!