Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség az emelt és a...

Mi a különbség az emelt és a középszintű informatika érettségi között?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy emelten van programozás.Miben különbözik még?Nehezebb a Word,Excel stb?

Középfokum elég jól sikerült (78%),de nem igazán vagyok az a "kocka típus".:D Úgy is megcsinálható?



2013. jan. 23. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Középszintű érettségi feladatok informatikából egy Office pack-ot használó átlag felhasználó is jó eredménnyel teljesíti.


Emelt szinten már kicsit nehezebb, hiszen jóval komplikáltabb feladatok vannak. PL. Exel esetében sok a függvény, főleg az olyan ami egymásra épül. (Index, holvan stb.)


Ezenkívül ugye még van a programozás rész. Ami simában nincs benne.


78%-os középszintű érettségi akkor teljesíthető emeltként, ha az írásbeli legalább 95%-os, illetve nem tárgyi, hanem elírási problémák/esztétikai hibáid vannak.


Ha már középfokún kihagysz 1. részpontos feladatrészt, akkor emeltel felesleges is próbálkozni.

2013. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

78-as középpel én nem mennék emeltre.

Nyilván jóval nehezebb a többi rész is, nem csak alap dolgokat.

2013. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nem 2-es a cél. Mert az meglenne. Szóval én sem ajánlanám az emeltet.
2013. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!