Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Mount and Blade Warbandban...

A Mount and Blade Warbandban elég sokat multiztam/ok, de még mindig nem jöttem rá a lovas katonával a drárdázásra+?

Figyelt kérdés
Vagyis arra hogy mikor előbb indítom a dárdámat és pont az emberre akkoris én halok meg mert az ellenfél eltalál, full élettel legjobb páncélzatban sokszor volt így de felnem fogom mi e ez vagy hogy csinálják jah és a legjobb dárdám van mármint nem a Swádiai hanem nehéz dárda. Főleg olyanokat keresnék akinek nagy a tapasztalata,?

2013. jan. 23. 13:08
 1/1 anonim válasza:
az a lényeg, hogy előbb engedd el a dárdát, mert az csak akkor fog sebezni, nagyot ütni, ha egy kicsit "belendül" előre menet közben. szóval mielőtt odaérsz a lóval az ellenfélhez, pár másodperccel előtte felengeded az egeret, és a dárdának pont bele kell "lendülnie" az ellenfélbe.
2013. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!