Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek így menne rajta a...

Szerintetek így menne rajta a Win7?

Figyelt kérdés

Na szóval, XP-m van,(tettem rá Vista skint) de kiírták nekem a Win7 Ultimate-et. Viszont nem menne rajta, mert nincs elég kapacitása a gépemnek. Szerintetek, ha újraformázza a winchesteremet (egy rendszergazda,ismerősünk), akkor tudnám telepíteni rá?

Vagy venni kéne újat? Ha igen, hány GB-osat ajánlanátok? Mert szeretnék játszani rajta. (Sims3, Metin 2, Counter Strike stb) Nekem a 32 bites XP fut a gépemen.

Bocsi, ha hülyének tűnök, de ehhez a részéhez nem igazán értek, de mindenképp szeretném, ha menne rajta a Windows 7.



2013. jan. 23. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Értelmes egy kérdés.
2013. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy win 7-het, legalább 1.5 giga ram kellene. HDD-ből meg nem árt úgy 80 giga. De 100+ ajánlatos.
2013. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nem tudja ezeket a dolgokat akkor hogy kérdezze? Nem kell egyből mindenkit lenézni, ezért mert te már érted. Ez olyan mint ha te kérdeznél az atomfizikáról. vagy bármi másról. Te is hülyén tudnád megfogalmazni. Értelmetlen válaszokat meg felesleges adni.
2013. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. válaszolónak. És tényleg bocsi, de nagyon régen volt rátéve az XP és lány létemre így is többet tudok pár barátomnál... De persze nem vagyok "számtechzseni"
2013. jan. 23. 15:23
 5/11 anonim válasza:
A start menüben van egy futtatás parancs. Oda beirod hogy DXDIAG és elöjőn egy információs ablak. Ott tudsz infokat gyorsan mondani a gépedre. XP alatt nem mennek ezek a játékok?
2013. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szívesen, a kérdezőnek:)
2013. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Entaro: Köszi, és nem ,nem mennek, mert félek ,hogy lelassulna. (Csak a Sims 3-mat mertem rátenni)
2013. jan. 24. 12:42
 8/11 A kérdező kommentje:

Amúgy beírtam a kódot, amit mondtál. Ezt adta ki:

Processzor: Intel (R) Celeron (R) D CPU 3.33 GHz

Memória: 1528 MB RAM

(ezek a fontosabb dolgok gondolom)

És szerintetek mire utalhat az,hogy minden személyes holmim a C: meghajtón van, mert amikor a D:-n volt attól belassult a gép?://

Szerintem ez nem normális....

2013. jan. 24. 14:50
 9/11 anonim válasza:
Látod, azon már megy a windows 7. Lassan de megy. Az hogy a C vagy D meghajton vannak az adataid nem szabadna számítsón sebességben abban az esetben ha egy merevlemez mindkettő. A lényeg, hogy mielött windows telepítessz magadnak minden adatodat mentsd le.
2013. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát, a C:-ről mindent rátettem 2 pendrive-ra. (total commander, program files, stb. mindent.)

Ennyi lenne az egész?

Hogy aztán bedugom a pendrive-ot és visszahelyezem őket?

Amúgy Sims pl. a D:-n van. Azt is mentsem le? Mert nekem .iso fájlban küldték, és egy óra amíg rámásolja :D

2013. jan. 24. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!